rok zał. 1989
 
Strona główna Skanery płyt fosforowych (PSP)

Skaner płyt fosforowych Fona ScaNeo


fonaSkaner płyt fosforowych Fona ScaNeo

Fona ScaNeo  – Minimalny rozmiar. 
Maksymalna wydajność.

scaneo

Skala szarości 16 bit
Rozdzielczość rzeczywista 12,5 pl/mm
Czas odczytu Około 10 sekund
Ilość płytek / rozmiary płytek  

4 płytki
0,1,2,3

Wymiary urządzenia 375x242x451mm
Waga 10 kg

 

Wszechobecna cyfryzacja po wielu latach zastąpiła używanie klasycznych klisz rentgenowskich. Problem związany
z wywoływaniem klisz, znacznie przyczyniał się na jakość oraz czas w jakim uzyskiwaliśmy zdjęcie RTG.


Skaner Fona ScaNeo do płytek PSP (Phosphor Stimulated Plates) jest doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesnych gabinetów stomatologicznych jedno lub wielostanowiskowych. Niesamowita jakość obrazowania zamknięta w designerskiej i najmniejszej na rynku obudowie gwarantuje zadowolenie pacjenta jak i lekarza.


Proces skanowania jest szybki i banalnie prosty. Już po kilku sekundach od włożenia płytki do skanera otrzymujemy obraz cyfrowy który możemy dowolnie przetwarzać w dołączonym oprogramowaniu. Dzięki zastosowaniu lasera o bardzo dużej mocy, obraz utajony zostaje całkowicie wymazany dzięki czemu płytkę możemy wykorzystać ponownie już po kilku sekundach! Żywotność wykorzystywanych płytek osiąga kilku tysięcy cykli co jest ważnym aspektem pod względem ekonomicznym.


Więcej informacji na stronie producenta:  http://www.fonadental.com/


 


Skaner płytek fosforowych - APIXIA DIGIREXimg1logoSystem radiografii komputerowej.
Apixia Digirex – skaner płyt PSP

APIXIA – Minimalny rozmiar. Maksymalna wydajność.Wszechobecna cyfryzacja po wielu latach zastąpiła używanie klasycznych klisz rentgenowskich. Problem związany z wywoływaniem filmów, znacznie przyczyniał się na jakość oraz czas w jakim uzyskiwaliśmy zdjęcie RTG.


Skaner APIXIA do pamięciowych płyt fosforowych PSP (Phosphor Stimulated Plates) jest doskonałym rozwiązaniem dla nowoczesnych gabinetów stomatologicznych jedno lub wielostanowiskowych. Niesamowita jakość obrazowania zamknięta w designerskiej i najmniejszej na rynku obudowie gwarantuje zadowolenie pacjenta jak i lekarza.


img2


Proces skanowania jest szybki i bardzo prosty. Wystarczy włożyć płytkę do otworu skanera i już po kilku sekundach otrzymamy obraz cyfrowy który możemy dowolnie przetwarzać w dołączonym oprogramowaniu. Dzięki zastosowaniu lasera o bardzo dużej mocy, obraz utajony zostaje całkowicie wymazany dzięki czemu płytkę możemy wykorzystać ponownie od razu po skanowaniu! Żywotność wykorzystywanych płytek osiąga nawet 10 000 cykli co jest ważnym aspektem pod względem ekonomicznym.Po zebraniu opinii i sugestii wielu użytkowników, udało się stworzyć img3oprogramowanie które jest niezwykle proste w obsłudze nawet dla osób nie mających wcześniej styczności z żadnym systemem obrazowania, a jednocześnie pozwala na zaawansowane przetwarzanie otrzymanych obrazów cyfrowych - DIGIREX PSP Software.

Szczegółowe informacje na stronie producenta:
http://www.apixia.com/

img4
Skala szarości 14 bit
Rozdzielczość rzeczywista 17 par linii/mm
Czas skanowania 10 sekund
Ilość płytek / rozmiary płytek 12 płytek, rozmiar 0,1,2,3
Oprogramowanie Wielostanowiskowe
Wymiary urządzenia 258 x 138 x 183 mm
Waga 3,6 kg


 Dornwell zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych, w materiały i sprzęt stomatologiczny:
unity stomatologiczne, mikroskopy stomatologiczne, kamery wewnątrzustne, lampy do wybielania, autoklawy kosmetyczne, autoklawy stomatologiczne,
panorama cyfrowa, lupy chirurgiczne, laser stomatologiczny, lampy polimeryzacyjne, mieszalniki do alginatu, radiografia cyfrowa
Copyright Dornwell 2009-2018® | Polityka Prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj