rok zał. 1989
 

Donrwell RX 2


Dornwell RX 2 


W porównaniu do poprzednika wprowadzono wiele udogodnień które sprawiają iż RX 2 jest jednym z najwygodniejszych i najbardziej efektownych aparatów dostępnych na rynku. Aparat wyposażony jest w wysokoczęstotliwościowy generator stałoprądowy HF/DC. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeliminowano wpływ szkodliwego promieniowania miękkiego.

 


Zupełnie nowy mechanizm ramienia zapewnia mniejsze opory i lżejszą regulację co przekłada się na wygodniejsze ustawienie głowicy względem pacjenta.

 Dzięki zastosowaniu wyświetlacza LCD ustawienie parametrów ekspozycji sprowadza się do kilku intuicyjnych przycisków – wybór postury pacjenta, rodzaj obrazowanego zęba oraz wybór rodzaju detektora (film analogowy/pamięciowe płyty fosforowe bądź cyfrowy czujnik CCD/CMOS).

 

System kontroli dawki promieniowania określa nam prognozowaną dawkę użytą podczas badania obrazowego. Wartość dawki (mGy) wyświetlana jest na ekranie LCD.


Aparat przystosowany jest do łatwego montażu w każdym gabinecie. Dzięki uniwersalnemu uchwytom aparat wpasuje się w mocowania Twojego starego aparatu. Aby jak najlepiej dostosować się do układu i rozmieszczenia urządzeń w gabinecie do wyboru mamy 3 długości ramienia aparatu: 30, 60 lub 80 cm. 
Generator napięcia HF, DC
Napięcie zasilania / Częstotliwość 230V 50/60Hz
Max. pobór mocy 1680 W
Wartość ogniska lampy RTG 0,4 mm x 0,4 mm
Napięcie zasilania lampy RTG 65 kV
Wartość prądu anodowego 7 mA
Regulacja czasu ekspozycji 0.01– 3 sek. (krok 0.01 sek.)
Wyzwalacz bezprzewodowy
Waga aparatu 24 kg
Wymiary panelu kontrolnego 345 x 195 x 100 mm
Gwarancja 24 miesiące


 

Dornwell zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych, w materiały i sprzęt stomatologiczny:
unity stomatologiczne, mikroskopy stomatologiczne, kamery wewnątrzustne, lampy do wybielania, autoklawy kosmetyczne, autoklawy stomatologiczne,
panorama cyfrowa, lupy chirurgiczne, laser stomatologiczny, lampy polimeryzacyjne, mieszalniki do alginatu, radiografia cyfrowa
Copyright Dornwell 2009-2018® | Polityka Prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj