rok zał. 1989
 

 DORNWELL ZAPRASZA NA FILM!

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji dotyczących naszych produktów oraz  sprzętu stomatologicznego. Zapraszamy

W zależności od możliwości łącza filmy mogą się ładować w różnym czasie - proszę poczekać kilka sekund na załadowanie się strony.


Jiffy Universal System – Uniwersalny system polerski firmy UltradentVALO Curing LIghtTissue Managament - UltradentOpalescence - System wybielania zębówOpalescence Boost - Wybielanie zębówUltrapro firmy UltradentOpalescence Treswhite SupremeFONA LASER  Nowoczesny, przenośny laser chirurgiczny FONA jest innowacyjnym urządzeniem z szerokim zastosowaniem do opracowywania, koagulacji, leczenia i cięcia tkanek miękkich.


CAMSIGHT DIGITAL SURGICAL SCOPE  innowacyjne urządzenie w cyfrowej technologii dentystycznej otwierające nową erę mikroskopów dentystycznych. Dzięki większemu powiększeniu i lepszej jakości zdjęć, lekarz widzi więcej niż tradycyjny mikroskop, dzięki czemu może zaoferować lepszą opiekę pacjentowi.
ULTRADENT ENDO REZ - OBRAZ Z MIKROSKOPU  Biokompatybilny materiał na bazie dimetyloakrylanu uretanu do wypełniania kanałów korzeniowych i uszczelniania gutaperki. Materiał jest hydrofilny, dobrze penetruje do kanałów bocznych, a nawet do poszczególnych kanalików zębinowych.

ULTRADENT OPALESCENCE BOOST   umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie stomatologicznym szybko i bezpiecznie, bez użycia nakładek. Opalescence
ULTRADENT OPALESCENCE TRESWHITE SUPREME gotowe nakładki z żelem wybielającym - wypróbuj! 
ULTRADENT TAMOWANIE KRWAWIENIA I NICI RETRAKCYJNE  unikalna struktura nici oraz skuteczne działanie Viscostatu.

ULTRADENT WKŁADY KORONOWO KORZENIOWE UNICORE  wysoce estetyczne wkłady pozwalają na odbudowę koron zębów z wykorzystaniem koron pełnoceramicznych i kompozytów. Wyjątkowy nawiert umożliwia usunięcie wypełnień kanałowych, a nawet wcześniej zacementowanych gotowych wkładów koronowo-korzeniowych. 

ULTRADENT ULTRASEAL XT Plus LAK penetruje w głąb bruzd i szczelin dzięki efektowi rozrzedzania osiąganemu za pomocą końcówki InspiralBrush. Uwalnia fluor – zawiera minerał FluorUtite, naturalne źródło fluoru. Jest kontrastowy na zdjęciach rtg. Wykazuje ogromną wytrzymałość mechaniczną i minimalny skurcz polimeryzacyjny.
ULTRADENT SYSTEM ENDODONTYCZNY DO OPRACOWYWANIA KANAŁÓW - AET  Anatomic Endodontic Technology to kompletny system oparty na technice i odpowiednich instrumentach umożliwiający opracowywanie kanałów, oszczędzający tkanki. Innowacyjny system opracowywania kanałów korzeniowych, umożliwia szybszą, tańszą, prostszą i skuteczniejszą pracę w porównaniu z innymi systemami, zmniejszając ryzyko złamania narzędzia w kanale.

ULTRADENT SABLE SEEK wykrywacz próchnicy i ujść kanałów – Inteligentny Odkrywca. Wykrywacz próchnicy Sable Seek zawiera zielony barwnik umożliwiający szybkie wykrycie zmian próchnicowych i zdemineralizowanej tkanki w trudno dostępnych miejscach ubytku. UWAGA! Preparat Sable Seek może też służyć do odnajdywania ujść kanałów w trakcie leczenia endodontycznego. Ujścia kanałów po jego spłukaniu ujawniają się jako zabarwione punkty na dnie komory.

ULTRADENT KĄTNICA PRZEZNACZONA DO POLEROWANIA PO ZABIEGACH SKALINGU I PIASKOWANIA ULTRAPRO TX    mała, lekka, pracuje z prędkością obrotową do 3000 obr/min., wymaga minimum obsługi i konserwacji. Jest kompatybilna z jednorazowymi kątnicami Prohy oraz metalowymi kątnicami profilaktycznymi. Jest obrotowa w zakresie 360 stopni.

 

Dornwell zapewnia kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych, w materiały i sprzęt stomatologiczny:
unity stomatologiczne, mikroskopy stomatologiczne, kamery wewnątrzustne, lampy do wybielania, autoklawy kosmetyczne, autoklawy stomatologiczne,
panorama cyfrowa, lupy chirurgiczne, laser stomatologiczny, lampy polimeryzacyjne, mieszalniki do alginatu, radiografia cyfrowa
Copyright Dornwell 2009-2018® | Polityka Prywatności
Wykorzystujemy pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj